O mnie

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Automatyka i Robotyka, wydział Elektroniki (a przynajmniej staram się nim być ;).

Dodatkowo jestem samozwańczym programistą oraz grafikiem, co w sumie pozwala mi stworzyć strony internetowe i webaplikacje od podszewki, choć przyznam że praca na własny rachunek jako freelancer potwornie mnie męczy i szukam stałej pracy. Nawet bardzo. Desparacko.

Z języków programowania znam C, C++, C#, JavaScript, pobieżnie Java i PHP. Wliczając w to frameworki oraz biblioteki .NET, jQuery, LINQ, oraz poboczne, tj. CSS, SQL i XML. I – tutaj biję się w pierś – nigdy nie miałem czasu poznać MVC, głównie ze względu na nadmiar pracy przy bieżących projektach.

Dwa tygodnie pisania kodu zaoszczędzą ci dwóch godzin planowania

Natomiast z oprogramowania… Na co dzień pracuję w Microsoft Visual Studio oraz pakiecie od Adobe, a w szczególności Photoshop, InDesign, Flash, Illustrator, z czego pierwsze dwa programy znam doskonale – praca przez kilka lat na nich jednak daje rezultaty.

Idąc dalej w temat grafiki babram się ostatnio w Unity3D, tworząc wraz ze znajomymi grę, o której nieco obszerniej napiszę zawczasu. Podpowiem jednak, że chodzi głównie o komunikację sieciową gry z serwerami, gdzie jest hostowana strona internetowa.

Kawy, kawy, więcej kawy…

Kontakt

E-mail: pbutylinski@gmail.com

Telefonu nie podam, ze względu na to że i tak niechętnie odbieram od nieznanych mi numerów jeśli akurat nie oczekuje rozmowy.

Moje CV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>